JAMBOREE SOPRON - U12 Fiú/vegyes

2017. május 19-21.

JAMBOREE ÁLLOMÁSAI ÉS PROGRAMJA

PÉCS

U12
  • LEÁNY
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Gandhi Sportcsarnok
  • Budai Városkapu Iskolaközpont

BUDAPEST

U11
  • LEÁNY
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Pasaréti Sportcentrum - Nagyterem
  • Pasaréti Sportcentrum - Kisterem

DEBRECEN

U11
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka
  • Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium

Jamboree pályák Sopron

Novomatic Aréna - Nagyterem
9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 48.

Novomatic Aréna - Kisterem
9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 48.

Csapat- és csoportbontás U12 FIÚ/VEGYES (SOPRON)

LABDA CSOPORT (Novomatic Aréna, nagyterem - Sopron)

Kék Mutton Kék Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 RÁCZ, Dávid Kecskeméti KA Lucky
2 KOVÁCS, Gergely Kecskeméti KA Lucky
3 BENDA, Gábor Kecskeméti KA Lucky
4 KÖVECS, Dávid Kecskeméti KA Lucky
5 LADOVSZKY, János Kecskeméti KA Lucky
6 BALÁZSI, Ákos Ziccer Tigrisek
7 KŐRÖSI, András Ziccer Tigrisek
8 LOVÁSZ, Tamás Ziccer Tigrisek
9 SESZTÁK, Miklós Ziccer Tigrisek
10 SOLTÉSZ, Ádám Ziccer Tigrisek
11 PAÁR, Márk Soproni Tigrisek
12 GÁRDAI, Gergő Soproni Tigrisek
13 FORGÁCS, Ádám Soproni Tigrisek
14 SZÁLYA, Dominik Soproni Tigrisek
C BAZSIK, Péter Fürge Vasas
C TÓTH, Milán Fürge Vasas
Piros Lufi Piros Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KARDA, Dominik Fürge Vasas
2 FÖLDI, Barnabás Fürge Vasas
3 BARTHA, Szilárd Fürge Vasas
4 HORVÁTH, Márkó Fürge Vasas
5 BERÁR, Milán Fürge Vasas
6 TÓTH, Dániel Soproni Tigrisek
7 TALLÓS, Levente Soproni Tigrisek
8 MENTES, Ákos Soproni Tigrisek
9 HORVÁTH, Ádám Soproni Tigrisek
10 HEGEDŰS, Marcell Soproni Tigrisek
11 CSIRKÉS, Máté Ziccer Tigrisek
12 NAGY, Bence Ziccer Tigrisek
13 NAGY, Dávid Ziccer Tigrisek
14 SERESTYÉN, Róbert Ziccer Tigrisek
C KIRÁLY, László Kecskeméti KA Lucky
C LAKOSA, Zsolt Kecskeméti KA Lucky
Zöld Hunba Zöld Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BERECZKI, Ádám Ziccer Tigrisek
2 SCHWARCZENBERGER, Csongor Ziccer Tigrisek
3 SÓLYOM, Dániel Ziccer Tigrisek
4 SZÜCS, Bálint Ziccer Tigrisek
5 TERDIK, Benedek Ziccer Tigrisek
6 VASZI, Kristóf Fürge Vasas
7 KARAI, Miklós Fürge Vasas
8 KOLOZSVÁRI, Áron Fürge Vasas
9 SZILÁGYI, Barnabás Fürge Vasas
10 GÖRÖMBEY, András Fürge Vasas
11 SÜTŐ, Márton Kecskeméti KA Lucky
12 KÉRI, Krisztofer Kecskeméti KA Lucky
13 GULYÁS, Máté Kecskeméti KA Lucky
14 VELICZKY, Zalán Kecskeméti KA Lucky
C HALÁSZ, Tamás Soproni Tigrisek
C GICZI, Zoltán Soproni Tigrisek
Fekete Limbo Fekete Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FLASÁR, Botond Soproni Tigrisek
2 BŐSZE, Gergő Soproni Tigrisek
3 GADÁCSI, Dávid Soproni Tigrisek
4 FLASÁR, Zalán Soproni Tigrisek
5 VARGA, Márk Soproni Tigrisek
6 KÉGEL, Tamás Kecskeméti KA Lucky
7 GERA, Ferenc Kecskeméti KA Lucky
8 DÁVID, Benjámin Kecskeméti KA Lucky
9 SÁRAI-SZABÓ, Zsolt Kecskeméti KA Lucky
10 DOBOS, Máté Kecskeméti KA Lucky
11 SZEGEDI, Levente Fürge Vasas
12 REMÉNYI, Levente Fürge Vasas
13 - -
14 - -
C TARSOLY, Andor Ziccer Tigrisek
C GÁL, Balázs Ziccer Tigrisek
Narancs Drazsé Narancs Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SZEVERINÁCZ, Denisz PVSK-Panthers
2 HARKA, Szabolcs PVSK-Panthers
3 ROZMER, Bálint PVSK-Panthers
4 MOGYORÓSI, Balázs PVSK-Panthers
5 KARAKÁN, Péter PVSK-Panthers
6 LÓRINCZ, Boldizsár Szedeák Sasok
7 MURÁR, András Szedeák Sasok
8 PÁLFI, Erik Szedeák Sasok
9 BAKOS, Roland Szedeák Sasok
10 KUSTÁN, András ZTE KK
11 ZALAVÁRI, Dominik ZTE KK
12 PUPLICS, Attila ZTE KK
13 SALAMON, Márk ZTE KK
14 - -
C VILÁGOS, András MAFC-Gabányi
C PUSZTAINÉ BESENYŐI, Andrea MAFC-Gabányi
C SÜLE, Krisztina MAFC-Gabányi
Citrom Mutton Citrom Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KASZAI, Zalán Szedeák Sasok
2 KÁPOSZTA, Szabolcs Szedeák Sasok
3 LOSONCZI, Balázs Szedeák Sasok
4 SZABÓ, Gergő Szedeák Sasok
5 DÖBRENTEI, Bulcsú ZTE KK
6 KULCSÁR, Olivér ZTE KK
7 KISS, Armand ZTE KK
8 BIHARI, Barnabás ZTE KK
9 KOLLER, Bálint ZTE KK
10 BECK, Ádám MAFC-Gabányi
11 MOLNÁR, Bálint MAFC-Gabányi
12 FORREITER, Máté MAFC-Gabányi
13 FÜZY, Árpád Krisztián MAFC-Gabányi
14 LANG, Benedek MAFC-Gabányi
C STRANSZKY, Bettina PVSK-Panthers
C KIEFER, Csilla PVSK-Panthers
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SZALAY, Domonkos ZTE KK
2 HORVÁTH, Bálint ZTE KK
3 DÓCZI, Dániel ZTE KK
4 HORVÁTH, Barnabás ZTE KK
5 GARAI, Dávid ZTE KK
6 PÉTER, Arnold MAFC-Gabányi
7 ANDRÁS, Ádám MAFC-Gabányi
8 MALY, Benedek MAFC-Gabányi
9 WENCZEL, Balázs MAFC-Gabányi
10 KUPAI, László MAFC-Gabányi
11 SZÁSZ, Levente PVSK-Panthers
12 MÉSZÁROS, Marcell PVSK-Panthers
13 TARNAI, Adrián PVSK-Panthers
14 - -
C VEZSENYINÉ CSABA, Gabriella Szedeák Sasok
C MÁRKUS, Attila Szedeák Sasok
Bordó Hunba Bordó Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 DIVINYI-TÓTH, Barna MAFC-Gabányi
2 DÓCZY, Bálint MAFC-Gabányi
3 NECZPÁL, Barna MAFC-Gabányi
4 TAKÁCS, Bálint MAFC-Gabányi
5 VARGA, Máté MAFC-Gabányi
6 HŐGYE, Patrik PVSK-Panthers
7 SZALAY, Márton PVSK-Panthers
8 BARANYI, Bence PVSK-Panthers
9 RADÓ, Ádám PVSK-Panthers
10 MUCHA, Bertalan PVSK-Panthers
11 NÉMETH, Gergő Szedeák Sasok
12 MIHÁLYI, Patrik Szedeák Sasok
13 KRIZSNIK, Dániel Szedeák Sasok
14 - -
C AMBRUS, Péter ZTE KK
C BÜKI, Tamás ZTE KK

GYŰRŰ CSOPORT (Novomatic Aréna, kisterem - Sopron)

Kek DrazséKék Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KALMÁR, István Soproni Sportiskolás Bivalyok
2 KALMÁR, Kristóf Soproni Sportiskolás Bivalyok
3 HAJNAL, Mátyás Soproni Sportiskolás Bivalyok
4 GOSZTOM, Ákos Soproni Sportiskolás Bivalyok
5 RÓTH, Zsigmond Soproni Sportiskolás Bivalyok
6 POMÁZI, Márk Szolnoki Bikák
7 PÁLMAI, Ágoston Szolnoki Bikák
8 ORBÁN, Zsombor Szolnoki Bikák
9 FAZEKAS, Dominik Szolnoki Bikák
10 KALMÁR, Áron Szolnoki Bikák
11 TAMUS, Ármin Ziccer Tigrisek TK Rakéták
12 VITÁNYI, Dominik Ziccer Tigrisek TK Rakéták
13 RAJNA, Zalán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
14 FEKETE, Bulcsú Ziccer Tigrisek TK Rakéták
C NAGY, Tamás DKKA Mammutok
C - -
Piros Mutton Piros Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 HORVÁTH, Ákos Szolnoki Bikák
2 CSATÁRI, Róbert Szolnoki Bikák
3 ORSZÁSZKY-NAGY, Zalán Szolnoki Bikák
4 SZABÓ, Gergő Szolnoki Bikák
5 MUNKÁCSI, Koppány Szolnoki Bikák
6 KINCSES, Milán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
7 FEKETE, Balázs Ziccer Tigrisek TK Rakéták
8 ZSOLDOS, Milán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
9 MÁTYUS, Marcell Ziccer Tigrisek TK Rakéták
10 TÓTH, Botond Ziccer Tigrisek TK Rakéták
11 OLASZ, Tibor DKKA Mammutok
12 LŐRINCZ, Gergely DKKA Mammutok
13 SZARVAS, Dávid DKKA Mammutok
14 KARDOS, Krisztián DKKA Mammutok
C PALKOVITS, Tamás Soproni SI Bivalyok
C ERDŐSI, Gyula Soproni SI Bivalyok
Zöld Lufi Zöld Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FAZEKAS, Bálint Ziccer Tigrisek TK Rakéták
2 ILLÉS, Gergő Ziccer Tigrisek TK Rakéták
3 JANKÓ, Csaba Ziccer Tigrisek TK Rakéták
4 TŐKÉS, Bálint Ziccer Tigrisek TK Rakéták
5 BÖKÖNYI, Martin Ziccer Tigrisek TK Rakéták
6 MÁRTON, Boldizsár DKKA Mammutok
7 ÁRON, Zétény DKKA Mammutok
8 DARABONT, Bálint DKKA Mammutok
9 RÓZSA, Levente DKKA Mammutok
10 BARTHALOS, András DKKA Mammutok
11 NYIKOS, Balázs Soproni Sportiskolás Bivalyok
12 HALÁSZ, Torda Soproni Sportiskolás Bivalyok
13 KISS, Vince Soproni Sportiskolás Bivalyok
14 KOCSIS, Botond Soproni Sportiskolás Bivalyok
C MAROSKA, Marianna Szolnoki Bikák
C - -
Fekete Lufi Fekete Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KRÁNITZ, Kristóf DKKA Mammutok
2 UGRICS, Bálint DKKA Mammutok
3 NÉMETH, Bence DKKA Mammutok
4 CSABA, Áron DKKA Mammutok
5 JACZÓ, Ádám DKKA Mammutok
6 BESZPRÉMI, Attila Soproni Sportiskolás Bivalyok
7 SCHAUL, Mihály Soproni Sportiskolás Bivalyok
8 TIAN, Taoning Soproni Sportiskolás Bivalyok
9 VARGA, Gellért Soproni Sportiskolás Bivalyok
10 SZENTI, Ádám Soproni Sportiskolás Bivalyok
11 VARGA, Vince Szolnoki Bikák
12 CSIKÓS, Dávid Szolnoki Bikák
13 - -
14 - -
C SARKADI, Ferenc Ziccer Tigrisek TK Rakéták
C - -
Narancs Limbo Narancs Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 GADUS, Bogdán MEAFC Cápakölykök
2 HORVÁTH, Bálint MEAFC Cápakölykök
3 ANG ZE, Khai MEAFC Cápakölykök
4 SZABÓ, Zsombor MEAFC Cápakölykök
5 GYULAI, Levente MEAFC Cápakölykök
6 BIHARI, Dániel Zsíros Akadémia Kőbánya
7 CHANDLER, Olivér Zsíros Akadémia Kőbánya
8 GYÖRKÖS, Erik Zsíros Akadémia Kőbánya
9 PINTÉR, Zsolt Zsíros Akadémia Kőbánya
10 SIMONICS, Olivér Zsíros Akadémia Kőbánya
11 MANG, Levente Kosárlabda Akadémia Pécs
12 VENDLER, Botond Kosárlabda Akadémia Pécs
13 JUHÁSZ, Gergő Kosárlabda Akadémia Pécs
14 KOVÁCS, András Kosárlabda Akadémia Pécs
C SZUPPER, Péter Körmendi Törpördögök
C ÉRSEK, István Körmendi Törpördögök
Citrom Drazsé Citrom Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 TÓTH-ERDEI, Máté Körmendi Törpördögök
2 KÁRTYÁS, Gergő Körmendi Törpördögök
3 SZABÓ, Gergő Körmendi Törpördögök
4 MOGYORÓSY, Zalán Körmendi Törpördögök
5 HORVÁTH, Zsolt Körmendi Törpördögök
6 PURGEL, Márton MEAFC Cápakölykök
7 DEBRECZENI, Olivér MEAFC Cápakölykök
8 KECSKÉS, Kornél MEAFC Cápakölykök
9 BODNÁR, Levente MEAFC Cápakölykök
10 LENGYEL, Péter MEAFC Cápakölykök
11 ERDŐS, Ákos Zsíros Akadémia Kőbánya
12 KELEMEN, Tamás Zsíros Akadémia Kőbánya
13 KENEDI, Róbert Zsíros Akadémia Kőbánya
14 NAGY, Márton Zsíros Akadémia Kőbánya
C KILIÁN, Balázs Kosárlabda Akadémia Pécs
C VÉNOSZ, Zsombor Kosárlabda Akadémia Pécs
Sötétkék Mutton Sötétkék Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 HAJDU, Gergely Zsíros Akadémia Kőbánya
2 KISPÁL, Dániel Zsíros Akadémia Kőbánya
3 MÁRKUS, Balázs Zsíros Akadémia Kőbánya
4 NAGY, Soma Zsíros Akadémia Kőbánya
5 SIMONICS, Levente Zsíros Akadémia Kőbánya
6 KISS, Gergő Kosárlabda Akadémia Pécs
7 CSIRKE, Balázs Kosárlabda Akadémia Pécs
8 VÁGÓ, Máté Kosárlabda Akadémia Pécs
9 MAROSI, Botond Kosárlabda Akadémia Pécs
10 ANTAL, Donát Kosárlabda Akadémia Pécs
11 PAPP, Álmos Körmendi Törpördögök
12 ORBÁN, Milán Körmendi Törpördögök
13 - -
14 - -
C LUGOSI, Zsuzsanna MEAFC Cápakölykök
C CSERHALMI, Ede MEAFC Cápakölykök
Bordó Lufi Bordó Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FÜZESI, András Kosárlabda Akadémia Pécs
2 CSONKA, Illés Kosárlabda Akadémia Pécs
3 UNGVÁRI, Zsombor Kosárlabda Akadémia Pécs
4 BRANKOVIC, Zorán Kosárlabda Akadémia Pécs
5 BRAUTIGAM, Richárd Kosárlabda Akadémia Pécs
6 HOLDOSI, Milán Körmendi Törpördögök
7 MAGYAR, Gergő Körmendi Törpördögök
8 NAGY, Péter Körmendi Törpördögök
9 GYÁNÓ, Dominik Körmendi Törpördögök
10 HADNAGY, Csanád Körmendi Törpördögök
11 CSIKY, Zsombor MEAFC Cápakölykök
12 HARTMAN, Ádám MEAFC Cápakölykök
13 BUDAY, Botond MEAFC Cápakölykök
14 BOHOLY, Marcell MEAFC Cápakölykök
C SZOLLÁR, Gergő Zsíros Akadémia Kőbánya
C HAJDU, Péter Zsíros Akadémia Kőbánya

Program 2017. május 19. Péntek

LABDA CSOPORT (Novomatic Aréna, nagyterem - Sopron)

Időpont Esemény
14:00
Ünnepélyes megnyitó
14:45
Felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Mutton Kék MuttonPiros LufiPiros Lufi
16:40
Zöld Hunba Zöld Hunba Fekete LimboFekete Limbo
17:50
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi Bordó HunbaBordó Hunba
19:00
Narancs Drazsé Narancs Drazsé Citrom MuttonCitrom Mutton

GYŰRŰ CSOPORT (Novomatic Aréna, kisterem - Sopron)

Időpont Esemény
14:45
Csapatok átmozgatása, felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Drazsé Kék Drazsé Piros MuttonPiros Mutton
16:40
Citrom Hunba Zöld LufiFekete HunbaFekete Hunba
17:50
Sötétkék Mutton Sötétkék MuttonBordó LufiBordó Lufi
19:00
Narancs Limbo Narancs Limbo Citrom DrazséCitrom Drazsé

Program 2017. május 20. Szombat

LABDA CSOPORT (Novomatic Aréna, nagyterem - Sopron)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Limbo Fekete Limbo Kék MuttonKék Mutton
10:10
Zöld Hunba Zöld HunbaPiros LufiPiros Lufi
11:20
Citrom MuttonCitrom MuttonSötétkék LufiSötétkék Lufi
12:30
Narancs Drazsé Narancs Drazsé Bordó HunbaBordó Hunba
13:40
Piros Lufi Piros Lufi Fekete LimboFekete Limbo
14:50
Kék Mutton Kék Mutton Zöld HunbaZöld Hunba
16:00
Bordó Hunba Bordó Hunba Citrom MuttonCitrom Mutton
17:10
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi Narancs DrazséNarancs Drazsé
18:45
All Star Mérkőzés + Dobóverseny

GYŰRŰ CSOPORT (Novomatic Aréna, kisterem - Sopron)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Hunba Fekete Hunba Kék DrazséKék Drazsé
10:10
Zöld Lufi Zöld LufiPiros MuttonPiros Mutton
11:20
Citrom Drazsé Citrom DrazséSötétkék MuttonSötétkék Mutton
12:30
Orange Limbo Narancs Limbo Bordó LufiBordó Lufi
13:40
Piros Mutton Piros Mutton Fekete LufiFekete Lufi
14:50
Kék Drazsé Kék Drazsé Zöld LufiZöld Lufi
16:00
Bordó Lufi Bordó Lufi Citrom DrazséCitrom Drazsé
17:10
Sötétkék Mutton Sötétkék Mutton Narancs LimboNarancs Limbo

Program 2017. május 21. Vasárnap

LABDA CSOPORT (Novomatic Aréna, nagyterem - Sopron)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Hunba Bordó HunbaKék MuttonKék Mutton
10:10
Citrom Mutton Citrom MuttonZöld HunbaZöld Hunba
11:20
Piros LufiPiros Lufi Narancs DrazséNarancs Drazsé
12:30
Fekete LimboFekete Limbo Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi
14:15
Záró ünnepség

GYŰRŰ CSOPORT (Novomatic Aréna, kisterem - Sopron)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Lufi Bordó Lufi Kék Drazsé Kék Drazsé
10:10
Citrom Drazsé Citrom DrazséZöld Lufi Zöld Lufi
11:20
Piros MuttonPiros MuttonNarancs Limbo Narancs Limbo
12:30
Fekete Hunba Fekete Hunba Sötétkék MuttonSötétkék Mutton

A JAMBOREE mottói és célkitűzései:

Hunba megmondja

Ebben a koroszályban a lényeg nem a versengés, hanem a játék öröme.

HUNBA Mindent tudó irányító
Lufi megmondja

Csökkentsük az eredménykényszert a felszabadult játék érdekében.

LUFI Berepülő erőcsatár
Mutton megmondja

Szakítsuk ki a gyerekeket a megszokott közegből! Az új impulzusok hasznos tapasztalatokkal és élményekkel gazdagítják őket.

MUTTON A megkerülhetetlen center
Drazse megmondja

Teremtsünk olyan közeget , amiben a játékos, az edző és a szülő közös céljává válik a rendezvényeken való korrekt részvétel és támogatás.

DRAZSÉ A rugólábú bedobó