JAMBOREE PÉCS - U12 Leány

2017. május 19-21.

JAMBOREE ÁLLOMÁSAI ÉS PROGRAMJA

SOPRON

U12
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Novomatic Aréna - Nagyterem
  • Novomatic Aréna - Kisterem

BUDAPEST

U11
  • LEÁNY
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Pasaréti Sportcentrum - Nagyterem
  • Pasaréti Sportcentrum - Kisterem

DEBRECEN

U11
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka
  • Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium

Jamboree pályák Pécs

Gandhi Sportcsarnok
7629 Pécs, Dobó I. u.93.

Budai Városkapu Iskolaközpont Sportcsarnok
7629 Pécs, Komlói út 58.

Csapat- és csoportbontás U12 LEÁNY (PÉCS)

GYŰRŰ CSOPORT (Budai Városkapu Isk.közp. - Pécs)

Kék Hunba Kék Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 IKLADI, Viktória Nyakiglányok
2 KAZY, Kamilla Nyakiglányok
3 NEGELE, Luca Nyakiglányok
4 PIUKOVITS, Dorka Nyakiglányok
5 VIRÁG, Dorina Nyakiglányok
6 MAYER, Dorina Pécsi VSK Pumák
7 VARGA, Napsugár Pécsi VSK Pumák
8 BERTÓK, Viola Pécsi VSK Pumák
9 SZANTNER, Szonja Pécsi VSK Pumák
10 RÉVÉSZ, Rubina Pécsi VSK Pumák
11 NÉMETH, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
12 HARSÁGI, Lili Zsíros Akadémia Darázslányo
13 TORDA, Csenge Zsíros Akadémia Darázslányo
14 SZELES, Dorka Zsíros Akadémia Darázslányo
C VASZI, Ádám DVTK-ÉLKSK
C KNEISZ, Bernadett DVTK-ÉLKSK
Piros Limbo Piros Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 PALÁSTI, Julianna Pécsi VSK Pumák
2 KOVÁCSFI, Barbara Pécsi VSK Pumák
3 KÖNTÖS, Noémi Pécsi VSK Pumák
4 RITUPER, Sára Pécsi VSK Pumák
5 SZANTNER, Zsófia Pécsi VSK Pumák
6 TATÁR, Hanna Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
7 TAR, Csenge Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
8 ZSIRKA, Erzsébet Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
9 SZABÓ, Zsófia Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
10 BOSCH, Emma Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
11 UJJ, Léda DVTK-ÉLKSK Miskolc
12 SZABÓ, Zsanett DVTK-ÉLKSK Miskolc
13 GYŐRI, Éda DVTK-ÉLKSK Miskolc
14 HOLLÓ, Dominika DVTK-ÉLKSK Miskolc
C WEIDINGER, Yvette Nyakiglányok
C BÁTORI, Magdolna Nyakiglányok
Zöld Drazsé Zöld Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 OBERFRANK, Laura Zsíros Akadémia Darázslányok
2 KIRÁLY-FARKAS, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
3 MURÁNYI, Jerne Zsíros Akadémia Darázslányok
4 FODOR, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
5 PELLE, Fanni Zsíros Akadémia Darázslányok
6 LAZÁNYI, Zsófia DVTK-ÉLKSK
7 GYŐRFFI, Anna DVTK-ÉLKSK
8 GOMBOS, Dorka DVTK-ÉLKSK
9 HAUSER, Réka DVTK-ÉLKSK
10 KAZAI, Gréta DVTK-ÉLKSK
11 CSENGERI, Zoé Nyakiglányok
12 NAGY, Luca Nyakiglányok
13 VINKÓ, Hanna Nyakiglányok
14 - -
C RÁKOSI, Katalin Pécsi VSK Pumák
C GYURÓ, Dalma Pécsi VSK Pumák
Fekete Mutton Fekete Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FILEP, Dorina DVTK-ÉLKSK Miskolc
2 VARGA, Petra DVTK-ÉLKSK Miskolc
3 TÓTH, Eszter DVTK-ÉLKSK Miskolc
4 SÁRI, Kendra DVTK-ÉLKSK Miskolc
5 MOLNÁR, Eszter DVTK-ÉLKSK Miskolc
6 BALÁZS, Emma Nyakiglányok
7 GLOCKER, Hedvig Nyakiglányok
8 HALMÁGYI, Kata Nyakiglányok
9 HALMÁGYI, Kitti Nyakiglányok
10 KOVÁCS, Brenda Nyakiglányok
11 OROSZ, Olívia Pécsi VSK Pumák
12 MADARÁSZ, Dorka Pécsi VSK PumákS
13 PESTI, Eszter Pécsi VSK Pumák
14 SZABÓ, Anna Pécsi VSK PumákS
C DOHAR-FRITZ, Krisztina ZSAK-Darázslányok
C GEBRI, Orsolya ZSAK-Darázslányok
Narancs Lufi Narancs Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SZÓRÁD, Anna Kanizsai Vadmacskák
2 SIMON, Aliz Kanizsai Vadmacskák
3 KAUKER, Jázmin Kanizsai Vadmacskák
4 CSÁRDI, Zoé Kanizsai Vadmacskák
5 GARAI, Petra Kanizsai Vadmacskákk
6 CSÉNYI, Zsuzsa Tiszai Virágok
7 FEHÉRVÁRI, Zsófia Tiszai Virágokk
8 NEMESKÉRI-KUTLÁN, Nóra Tiszai Virágokk
9 SZOBOSZLAI, Laura Tiszai Virágok
10 ZRUPKÓ, Zita Tiszai Virágok
11 BONDÁR, Zsófia Zsákoló Zsiráfok
12 CZINE, Zsanett Zsákoló Zsiráfok
13 - -
14 - -
C TOKODINÉ ORBÁN, Ildikó BEAC Újbuda KA
C - -
Citrom Hunba Citrom Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 CSEH, Rebeka Tiszai Virágok
2 GYURICZA, Bettina Tiszai Virágok
3 KARDOS, Eszter Tiszai Virágok
4 KÁRPÁT, Zsanna Tiszai Virágok
5 SZOBOSZLAI, Mira Tiszai Virágok
6 FARKAS, Enikő Zsákoló Zsiráfok
7 NAGY, Nóra Zsákoló Zsiráfok
8 PÁLÓCZI, Panna Zsákoló Zsiráfok
9 CSIZMADIA, Sára Zsákoló Zsiráfok
10 LEHEL, Natália Zsákoló Zsiráfok
11 MASCHL, Rita BEAC Újbuda KA
12 FEINEK, Csenge BEAC Újbuda KA
13 KRASZNAI, Regina BEAC Újbuda KA
14 DORMÁN, Klára BEAC Újbuda KA
C KOVÁCS, Magdolna Kanizsai Vadmacskák
C HEGYI, Vivien Kanizsai Vadmacskák
Sötétkék Limbo Sötétkék Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 DOBÓ, Lilla Zsákoló Zsiráfok
2 KARSAI, Zsóka Zsákoló Zsiráfok
3 CZINKÓCZKI, Noémi Zsákoló Zsiráfok
4 JÁRMY, Zsófia Zsákoló Zsiráfok
5 NANSZÁK, Eszter Zsákoló Zsiráfok
6 JÉCSÁK, Lili BEAC Újbuda KA
7 JÁRMAY, Anna BEAC Újbuda KA
8 FEHÉR, Anna BEAC Újbuda KA
9 SZAKOLCZI, Diána BEAC Újbuda KA
10 CZUNYI, Zsófia BEAC Újbuda KA
11 VÖRÖS, Boglárka Kanizsai Vadmacskák
12 JUHÁSZ, Laura Kanizsai Vadmacskák
13 KANIZSAI, Kata Kanizsai Vadmacskák
14 SZALAI, Petra Kanizsai Vadmacskák
C RATKAI, Kitti Tiszai Virágok
C FÖLDI, Alexandra Tiszai Virágok
Bordó Drazsé Bordó Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 JÁNOSI, Virág BEAC Újbuda KA
2 VITA, Alexandra BEAC Újbuda KA
3 VILLÁNYI, Diána BEAC Újbuda KA
4 KÖDMÖN, Kata BEAC Újbuda KA
5 LACZKA, Eszter BEAC Újbuda KA
6 LAMM, Dóra Kanizsai Vadmacskák
7 TRIFÁN, Zsófia Kanizsai Vadmacskák
8 BERCSI, Luca Kanizsai Vadmacskák
9 SIMON, Enikő Kanizsai Vadmacskák
10 SZOMJAS, Csenge Kanizsai Vadmacskák
11 FARKAS, Dóra Tiszai Virágok
12 FEHÉRVÁRI, Alíz Tiszai Virágok
13 KARDOS, Luca Tiszai Virágok
14 KOVÁCS, Kamília Tiszai Virágok
C FARKASINSZKI, Orsolya Zsákoló Zsiráfok
C FARKASINSZKI, Gyuláné Zsákoló Zsiráfok

LABDA CSOPORT (Gandhi Sportcsarnok - Pécs)

Kek LimboKék Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SIMON, Dorottya Kosárlabda Akadémia Pécs
2 MARTIN, Anna Kosárlabda Akadémia Pécs
3 KOHN, Petra Kosárlabda Akadémia Pécs
4 SZŰCS, Anna Kosárlabda Akadémia Pécs
5 SZIEBERTH, Gréta Kosárlabda Akadémia Pécs
6 LEPÁR, Margaréta Zalaegerszegi KTE
7 NAGY, Dorottya Zalaegerszegi KTE
8 ÓHÁZY, Julianna Zalaegerszegi KTE
9 MOLNÁR, Hanna Zalaegerszegi KTE
10 SZIVA, Veronika Zalaegerszegi KTE
11 CZENTYE, Zoé Ziccer Fehértigrisek
12 HORVÁTH, Petra Ziccer Fehértigrisek
13 HARMATI, Zsófia Ziccer Fehértigrisek
14 PÁSTI, Regina Ziccer Fehértigrisek
C TURSICSNÉ IVÁN, Krisztina Csata Csillagok
C - -
Piros Drazsé Piros Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 TÖRÖK, Kata Zalaegerszegi KTE
2 ÁCS, Alexandra Zalaegerszegi KTE
3 PETERDI, Fruzsina Zalaegerszegi KTE
4 KOVÁCS, Gréta Zalaegerszegi KTE
5 HORVÁTH, Nadin Zalaegerszegi KTE
6 BALASSA, Kincső Ziccer Fehértigrisek
7 FÁRBÁS, Eliza Ziccer Fehértigrisek
8 ERDEI, Krisztina Ziccer Fehértigrisek
9 VARGA, Rebeka Ziccer Fehértigrisek
10 SZABADOS, Dorottya Ziccer Fehértigrisek
11 TOMAN, Réka Csata Csillagok
12 TOMAN, Dóri Csata Csillagok
13 - -
14 - -
C HARTUNG, Anita Kosárlabda Akadémia Pécs
C SELLEI, Dalma Kosárlabda Akadémia Pécs
Zöld Mutton Zöld Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 PAPP, Lilla Ziccer Fehértigrisek
2 FUTÓ, Sára Ziccer Fehértigrisek
3 KÁLMÁN, Zille Ziccer Fehértigrisek
4 GASZNER, Réka Ziccer Fehértigrisek
5 CSUKÁS, Anna Ziccer Fehértigrisek
6 BAJZÁTH, Lili Csata Csillagok
7 KASTL, Dorka Csata Csillagok
8 FARKAS, Jázmin Csata Csillagok
9 TOMIS, Boglárka Csata Csillagok
10 ŐRSI, Kata Csata Csillagok
11 MOLNÁR, Zoé Kosárlabda Akadémia Pécs
12 KIS-TAHI, Vanessza Kosárlabda Akadémia Pécs
13 LÁSZLÓ, Anna Kosárlabda Akadémia Pécs
14 VASVÁRI, Nikolett Kosárlabda Akadémia Pécs
C GELLERNÉ GULYÁS, Ildikó Zalaegerszegi KTE
C MOLNÁR, Anita Zalaegerszegi KTE
Fekete Lufi Fekete Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 TOMAN, Petra Csata Csillagok
2 RUBINT, Ágnes Csata Csillagok
3 PÁNCZÉL, Anna Csata Csillagok
4 DEÁK, Jára Csata Csillagok
5 FARKAS, Léna Csata Csillagok
6 SÉRA, Zsófia Kosárlabda Akadémia Pécs
7 SZAKÁCS, Laura Kosárlabda Akadémia Pécs
8 FEKETE, Letícia Kosárlabda Akadémia Pécs
9 KOCSIS, Dorina Kosárlabda Akadémia Pécs
10 MORSHAUZER, Petra Kosárlabda Akadémia Pécs
11 PAULISCSÁK, Lili Zalaegerszegi KTE
12 VÖLGYI, Veronika Zalaegerszegi KTE
13 MOÓR, Maja Zalaegerszegi KTE
14 KOSARAS, Aliz Zalaegerszegi KTE
C KECSKEMÉTI, János Ziccer Fehértigrisek
C KOVÁCS, Imre Ziccer Fehértigrisek
Narancs Hunba Narancs Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 ÁCS, Luca Soproni Darazsak Akadémia
2 KÓKAI, Patrícia Soproni Darazsak Akadémia
3 BAGOLY, Liliána Soproni Darazsak Akadémia
4 KÁNITSCH, Boglárka Soproni Darazsak Akadémia
5 KRISTÓF, Adél Soproni Darazsak Akadémia
6 BERNÁTH, Petra Szekszárdi Tappancsok
7 HOROG, Betta Szekszárdi Tappancsok
8 DÁVID, Nóra Szekszárdi Tappancsok
9 DOSZPOD, Anna Szekszárdi Tappancsok
10 GARABÁS, Tünde Szekszárdi Tappancsok
11 STAROSTA, Tünde Vasas Amazonok
12 MARÓTY, Dorottya Vasas Amazonok
13 EPERJESI, Dóra Vasas Amazonok
14 KEMECSEI, Zita Vasas Amazonok
C BŐDI, Krisztián Bajai NKK
C KUCSORA, Réka Bajai NKK
Citrom Limbo Citrom Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SÁMÓCZI, Zsófia Szekszárdi Tappancsok
2 KOVÁCS, Edina Szekszárdi Tappancsok
3 SCHMAUZER, Dóri Szekszárdi Tappancsok
4 SEBESTYÉN, Panni Szekszárdi Tappancsok
5 SZÜCS, Gréta Szekszárdi Tappancsok
6 SZILÁGYI, Ágnes Vasas Amazonok
7 LÁNG-MITICZKY, Blanka Vasas Amazonok
8 RÁTKAI, Eszter Vasas Amazonok
9 IGAZ, Eszter Vasas Amazonok
10 MARÓTY, Dalma Vasas Amazonok
11 PURGER, Vivien Bajai NKK
12 ANGELI, Réka Bajai NKK
13 TÓTH-SZÉCSÉNYI, Virág Bajai NKK
14 KOLLER, Dorina Bajai NKK
C HOLLÓS, Dániel Soproni Darazsak AK
C CZUKOR, Bence Soproni Darazsak AK
C WENINGER, Virág Soproni Darazsak AK
Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 AHO, Tyra Vasas Amazonok
2 ISTENES, Zsuzska Vasas Amazonok
3 ULRICH, Zoé Vasas Amazonok
4 MÉSZÁROS, Tánja Vasas Amazonok
5 ZÁBOJI, Tita Vasas Amazonok
6 STRIEGL, Dorina Bajai NKK
7 MENYHÉRT, Petra Bajai NKK
8 KALOCSAI, Eszter Bajai NKK
9 BALOGH, Eszter Bajai NKK
10 FARKAS, Lili Bajai NKK
11 JAKUBOVITS, Eszter Soproni Darazsak Akadémia
12 LÁNG, Lídia Soproni Darazsak Akadémia
13 PRAJCZER, Petra Soproni Darazsak Akadémia
14 SALY, Zsófia Soproni Darazsak Akadémia
C STIERNÉ JANKOVICS, Mária Szekszárdi Tappancsok
C - -
Bordó Mutton Bordó Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BŐDI, Csenge Bajai NKK
2 KORDÉ, Bíborka Bajai NKK
3 BERECSI, Csenge Bajai NKK
4 RICZMAN, Daniella Bajai NKK
5 BOGNÁR, Petra Bajai NKK
6 GOTTSCHLING, Helga Soproni Darazsak Akadémia
7 EGRESITS, Réka Soproni Darazsak Akadémia
8 VASI, Hanna Soproni Darazsak Akadémia
9 ROZSONITS, Melissza Soproni Darazsak Akadémia
10 BOGNÁR, Dóra Soproni Darazsak Akadémia
11 BAKA, Natália Szekszárdi Tappancsok
12 LIPOVSZKY, Dóra Szekszárdi Tappancsok
13 CSÁKVÁRI, Viktória Szekszárdi Tappancsok
14 - -
C RÁTKAINÉ EÖRDÖGH, Edit Vasas Amazonok
C SZABADOS, Dóri Vasas Amazonok

Program 2017. május 19. Péntek

LABDA CSOPORT (Gandhi Gimnázium Sportcsarnok - Pécs)

Időpont Esemény
14:00
Ünnepélyes megnyitó
14:45
Felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Limbo Kék LimboPiros DrazséPiros Drazsé
16:40
Zöld Mutton Zöld Mutton Fekete LufiFekete Lufi
17:50
Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé Bordó MuttonBordó Mutton
19:00
Narancs Hunba Narancs Hunba Citrom LimboCitrom Limbo

GYŰRŰ CSOPORT (Budai Városkapu Iskolaközpont - Pécs)

Időpont Esemény
14:45
Csapatok átmozgatása, Felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Hunba Kék Hunba Piros LimboPiros Limbo
16:40
Zöld Drazsé Zöld DrazséFekete MuttonFekete Mutton
17:50
Sötétkék Limbo Sötétkék LimboBordó DrazséBordó Drazsé
19:00
Narancs Lufi Narancs Lufi Citrom HunbaCitrom Hunba

Program 2017. május 20. Szombat

LABDA CSOPORT (Gandhi Gimnázium Sportcsarnok - Pécs)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Lufi Fekete Lufi Kék LimboKék Limbo
10:10
Zöld Mutton Zöld MuttonPiros DrazséPiros Drazsé
11:20
Citrom LimboCitrom LimboSötétkék DrazséSötétkék Drazsé
12:30
Narancs Hunba Narancs Hunba Bordó MuttonBordó Mutton
13:40
Piros Drazsé Piros Drazsé Fekete LufiFekete Lufi
14:50
Kék Limbo Kék Limbo Zöld MuttonZöld Mutton
16:00
Bordó Mutton Bordó Mutton Citrom LimboCitrom Limbo
17:10
Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé Narancs HunbaNarancs Hunba
18:45
All Star Mérkőzés + Dobóverseny

GYŰRŰ CSOPORT (Budai Városkapu Iskolaközpont - Pécs)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Mutton Fekete Mutton Kék HunbaKék Hunba
10:10
Zöld Drazsé Zöld DrazséPiros LimboPiros Limbo
11:20
Citrom Hunba Citrom HunbaSötétkék LimboSötétkék Limbo
12:30
Narancs Lufi Narancs Lufi Bordó DrazséBordó Drazsé
13:40
PIros Limbo Piros Limbo Fekete MuttonFekete Mutton
14:50
Kék Hunba Kék Hunba Zöld DrazséZöld Drazsé
16:00
Bordó Drazsé Bordó Drazsé Citrom HunbaCitrom Hunba
17:10
Sötétkék Limbo Sötétkék Limbo Narancs LufiNarancs Lufi

Program 2017. május 21. Vasárnap

LABDA CSOPORT (Gandhi Gimnázium Sportcsarnok - Pécs)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Mutton Bordó MuttonKék LimboKék Limbo
10:10
Citrom Limbo Citrom LimboZöld MuttonZöld Mutton
11:20
Piros DrazséPiros Drazsé Narancs HunbaNarancs Hunba
12:30
Fekete LufiFekete Lufi Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé
14:15
Záró ünnepség

GYŰRŰ CSOPORT (Budai Városkapu Iskolaközpont - Pécs)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Drazsé Bordó Drazsé Kék Hunba Kék Hunba
10:10
Citrom Hunba Citrom HunbaZöld Drazsé Zöld Drazsé
11:20
Piros LimboPiros LimboNarancs Lufi Narancs Lufi
12:30
Fekete Mutton Fekete Mutton Sötétkék LimboSötétkék Limbo

A JAMBOREE mottói és célkitűzései:

Hunba megmondja

Ebben a koroszályban a lényeg nem a versengés, hanem a játék öröme.

HUNBA Mindent tudó irányító
Lufi megmondja

Csökkentsük az eredménykényszert a felszabadult játék érdekében.

LUFI Berepülő erőcsatár
Mutton megmondja

Szakítsuk ki a gyerekeket a megszokott közegből! Az új impulzusok hasznos tapasztalatokkal és élményekkel gazdagítják őket.

MUTTON A megkerülhetetlen center
Drazse megmondja

Teremtsünk olyan közeget , amiben a játékos, az edző és a szülő közös céljává válik a rendezvényeken való korrekt részvétel és támogatás.

DRAZSÉ A rugólábú bedobó