JAMBOREE DEBRECEN - U11 FIÚ / VEGYES

2017. június 2-4.

JAMBOREE ÁLLOMÁSAI ÉS PROGRAMJA

PÉCS

U12
  • LEÁNY
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Gandhi Sportcsarnok
  • Budai Városkapu Iskolaközpont

SOPRON

U12
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Novomatic Aréna - Nagyterem
  • Novomatic Aréna - Kisterem

BUDAPEST

U11
  • LEÁNY
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Pasaréti Sportcentrum - Nagyterem
  • Pasaréti Sportcentrum - Kisterem

Jamboree pályák Debrecen

Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka
4024 Debrecen, Szombathi István u. 12.

Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium
4029 Debrecen, Csengő u. 4.

Csapat- és csoportbontás U11 FIÚ/VEGYES (DEBRECEN)

LABDA CSOPORT (Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka - Debrecen)

Kék Lufi Kék Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 VELICZKY, Zalán Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
2 MÉSZÁROS, Botond Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
3 PAPP, Barnabás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
4 GERA, Viktor Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
5 RÁCZ, Gábor Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
6 KISS, Gergely Kosárlabda Akadémia Pécs
7 VÁGÓ, Máté Kosárlabda Akadémia Pécs
8 KOVÁCS, András Kosárlabda Akadémia Pécs
9 POZSGAI, Marcell Kosárlabda Akadémia Pécs
10 SZŰCS, Botond Kosárlabda Akadémia Pécs
11 KRAJCZÁR, Dávid Ziccer Tigrisek TK Rakéták
12 ZAY, Máté Ziccer Tigrisek TK Rakéták
13 SZIRÁK, Péter Ziccer Tigrisek TK Rakéták
14 GYARMATI, Árpád Ziccer Tigrisek TK Rakéták
C TÓTH, Milán Fürge Vasas
C BOGNÁR, Kristóf Fürge Vasas
Piros Hunba Piros Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 HUSZNAI, Dávid Kosárlabda Akadémia Pécs
2 MAROSI, Botond Kosárlabda Akadémia Pécs
3 ÁLMOS, Bence Kosárlabda Akadémia Pécs
4 KOHN, Tamás Kosárlabda Akadémia Pécs
5 TRAUTMANN, Botond Kosárlabda Akadémia Pécs
6 FEKETE, Balázs Ziccer Tigrisek TK Rakéták
7 ZSOLDOS, Milán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
8 KELEMEN, Martin Ziccer Tigrisek TK Rakéták
9 PAPP, Zalán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
10 BULIK, Csanád Ziccer Tigrisek TK Rakéták
11 KIRSCHNER, Dávid Fürge Vasas
12 BERESZLÉNYI, Botond Fürge Vasas
13 HANZÉLY, Viktor Fürge Vasas
14 GYŐRI, Balázs Fürge Vasas
C KIRÁLY, László Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
C KIRÁLY, Henrik Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
Zöld Limbo Zöld Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KINCSES, Milán Ziccer Tigrisek TK Rakéták
2 CSÉCSEI, Gergő Ziccer Tigrisek TK Rakéták
3 MÁTYUS, Marcell Ziccer Tigrisek TK Rakéták
4 GYARMATI, Miklós Ziccer Tigrisek TK Rakéták
5 MOLNÁR, Máté Ziccer Tigrisek TK Rakéták
6 WÁGNER, Zoltán Fürge Vasas
7 MALLINGER, Barna Fürge Vasas
8 DZSAJA, Kornél Fürge Vasas
9 FEKETE, Áron Fürge Vasas
10 MÉNESI, Miklós Fürge Vasas
11 SZEDMÁK, Levente Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
12 SÖRÖS, Roland Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
13 HERCZEG, Dávid Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
14 PAPP, Norbert Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
C NÉMETH, Konrád Kosárlabda AK Pécs
C BUZGÁNY, Balázs Kosárlabda AK Pécs
Fekete Drazsé Fekete Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BAGDY, Richárd Fürge Vasas
2 HALUPKA, Dávid Fürge Vasas
3 LÁPOSI, Máté Fürge Vasas
4 PATAI, Dániel Fürge Vasas
5 SZENTGYÖRGYI, Zsombor Fürge Vasas
6 LÉDECZI, Nándor Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
7 LÉDECZI, Márton Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
8 RAJNOHA, Róbert Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
9 VARGA, Csanád Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
10 SZAPPANOS, Márton Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás
11 VECSERNYÉS, Máté Kosárlabda Akadémia Pécs
12 PÁNOVICS, Máté Kosárlabda Akadémia Pécs
13 BÁLIKÓ, Benjámin Kosárlabda Akadémia Pécs
14 NÁDUDVARY, Nimród Kosárlabda Akadémia Pécs
C SARKADI, Ferenc Ziccer Tigrisek TK Rakéták
C - -
Narancs Mutton Narancs Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KELLER, Bendegúz Soproni Sportiskolás Bivalyok
2 SIFT, Barnabás Soproni Sportiskolás Bivalyok
3 NYIKOS, Balázs Soproni Sportiskolás Bivalyok
4 KIRÁLY, Attila Soproni Sportiskolás Bivalyok
5 BÉRES, Márton Soproni Sportiskolás Bivalyok
6 GARAI, Dávid ZTE KK
7 HORVÁTH, Bálint ZTE KK
8 HORVÁTH, Barnabás ZTE KK
9 KUSTÁN, András ZTE KK
10 ZALAVÁRI, Dominik ZTE KK
11 AJAO, Rafael Zsíros Akadémia Kőbánya
12 CSORBA, Tibor Zsíros Akadémia Kőbánya
13 KEREKES, Ákos Zsíros Akadémia Kőbánya
14 MAJSAI, Dávid Zsíros Akadémia Kőbánya
C BÁTORI, Magdolna Bajai Bácska
C BOR, Gábor Bajai Bácska
Citrom Lufi Citrom Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 GERENCSÉR, Botond ZTE KK
2 TÓTH, Barnabás ZTE KK
3 DEÁK, Róbert ZTE KK
4 LÉRÁNT, Kornél ZTE KK
5 TÓTH, Marcell ZTE KK
6 BARABÁS, Dominik Zsíros Akadémia Kőbánya
7 BORONYAI, Tamás Zsíros Akadémia Kőbánya
8 CAI, Jinhang Zsíros Akadémia Kőbánya
9 RUCKEL, Dániel Zsíros Akadémia Kőbánya
10 SZŐKE, Bence Zsíros Akadémia Kőbánya
11 GOTTLIEB, Gergely Bajai Bácska
12 BÁNÓCZKY, Bence Bajai Bácska
13 BOHNER, Áron Bajai Bácska
14 HUZSVAY, Gergő Bajai Bácska
C BARLAI, Tamás Soproni Sportiskolás Bivalyok
C DONCSECS, Kitti Soproni Sportiskolás Bivalyok
Sötétkék Hunba Sötétkék Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 CHANDLER, Thomas Zsíros Akadémia Kőbánya
2 MÁRKUS, Balázs Zsíros Akadémia Kőbánya
3 MIHALESZKÓ, András Zsíros Akadémia Kőbánya
4 PÁLYI, Lőrinc Zsíros Akadémia Kőbánya
5 SZŐKE, Gergő Zsíros Akadémia Kőbánya
6 NEGELE, László Bajai Bácska
7 NOVÁK, István Bajai Bácska
8 HAINCZ, Andor Bajai Bácska
9 RYBÁRIK, Balázs Bajai Bácska
10 NOVÁK, Patrik Bajai Bácska
11 MOVIK, Milán Soproni Sportiskolás Bivalyok
12 RADVÁNYI, Botond Soproni Sportiskolás Bivalyok
13 MAGYAR, Balázs Soproni Sportiskolás Bivalyok
14 NÉMETH, Ákos Soproni Sportiskolás Bivalyok
C HALÁSZ, Gergely ZTE KK
C AMBRUS, Péter ZTE KK
Bordó Limbo Bordó Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BOHNER, Bálint Bajai Bácska
2 SOMOGYI, Zsombor Bajai Bácska
3 EMELIEZE, Ágoston Bajai Bácska
4 RYBÁRIK, Máté Bajai Bácska
5 RADNÓTI, Huba Bajai Bácska
6 SZEKERES, Áron Soproni Sportiskolás Bivalyok
7 MONOSTORI, Karsa Soproni Sportiskolás Bivalyok
8 NYERGES, Milán Soproni Sportiskolás Bivalyok
9 ÖLBEY, Tamás Soproni Sportiskolás Bivalyok
10 SOMOGYI, Árpád Soproni Sportiskolás Bivalyok
11 TREFÁK, Péter ZTE KK
12 PAPP, Patrik ZTE KK
13 HOSSZÚ, Nátán ZTE KK
14 SALAMON, Márk ZTE KK
C SZOLLÁR, Gergő Zsíros Akadémia Kőbánya
C HAJDU, Péter Zsíros Akadémia Kőbánya

GYŰRŰ CSOPORT (Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium - Debrecen)

Piros DrazséPiros Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BOROS, Márk MAFC Farkasrét
2 KAMARÁS, Mihály MAFC Farkasrét
3 MAYER, András MAFC Farkasrétk
4 GERGELY, Olivér MAFC Farkasrét
5 POLONYI, András MAFC Farkasrét
6 KECSKÉS, Kornél MEAFC Basket Bulls
7 GYULAI, Levente MEAFC Basket Bulls
8 MÁRKUS, Marcell MEAFC Basket Bulls
9 BUDAY, Botond MEAFC Basket Bulls
10 DALLOS, Márk MEAFC Basket Bulls
11 BARTOS, András Atomerőmű SE
12 BORSODI, Bence Atomerőmű SEk
13 SOMOGYI, Péter Atomerőmű SE
14 - -
C BÍRÓ, Dorottya Ifjú Solymok
C - -
Kék Limbo Kék Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SÁNDOR, Péter Barnabás Ifjú Solymok
2 FONYÓ, Botond Ifjú Solymok
3 MARTON, Levente Ifjú Solymok
4 KOVÁCS, Vid Ifjú Solymok
5 TÓTH, Szilárd Ifjú Solymok
6 KISS, Csanád MAFC Farkasrét
7 BLASKOVITS, Márk MAFC Farkasrét
8 MATTÁNYI, Márton MAFC Farkasrét
9 VAVREK, Gergő MAFC Farkasrét
10 CSEPELI, Ármin MAFC Farkasrét
11 KÁDÁR, Gergő MEAFC Basket Bulls
12 KOVÁCS, Szabolcs MEAFC Basket Bulls
13 KAÁLI, Zetény MEAFC Basket Bulls
14 THERN, Tibor MEAFC Basket Bulls
C NAGY, László Atomerőmű SE
C VÖRÖS, Ferenc Atomerőmű SE
Zöld Mutton Zöld Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 TÓBIÁS, Balázs MEAFC Basket Bulls
2 LENGYEL, Péter MEAFC Basket Bulls
3 BODNÁR, Levente MEAFC Basket Bulls
4 OLEÁR, Ákos MEAFC Basket Bulls
5 CSIKY, Zsombor MEAFC Basket Bulls
6 KÉKESI, Kolos Atomerőmű SE
7 NAGY, Dániel Atomerőmű SE
8 SZILI, Lajos Atomerőmű SE
9 OCHMACHT, Dávid Atomerőmű SE
10 PACH, Péter Atomerőmű SE
11 VERASZTÓ, Vilmos Ifjú Solymok
12 KAJTÁR, Ádám Ifjú Solymok
13 ÁRVAI, György Ifjú Solymok
14 VASS, Benedek Ifjú Solymok
C HAVASI, Kata MAFC Farkasrét
C CSÁNYI, Zoltán MAFC Farkasrét
Fekete Lufi Fekete Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 PAVLIK, Botond Atomerőmű SE
2 PAVLIK, Benjámin Atomerőmű SE
3 BUGLYÓ, Barna Atomerőmű SE
4 SOMOGYI, Bálint Atomerőmű SE
5 SOMODI, András Atomerőmű SE
6 MEZŐFI, Marcell Ifjú Solymok
7 DURÁZI, Levente Ifjú Solymok
8 HORVÁTH, Botond Ifjú Solymok
9 SZIKSZAI, Ádám Ifjú Solymok
10 BAUMGARTNER, Bence Ifjú Solymok
11 KISS, Levente MAFC Farkasrét
12 ÁDÁM, András MAFC Farkasrét
13 KUPAI, László MAFC Farkasrét
14 - -
C VUCSKÓ, Zsuzsanna MEAFC Basket Bulls
C LUGOSI, Zsuzsanna MEAFC Basket Bulls
Narancs Mutton Narancs Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 ZÁKÁNYI, Kristóf PVSK-Panthers
2 CSERNUS, Olivér PVSK-Panthers
3 VISZT, Marcell PVSK-Panthers
4 TESZÁRIK, Márton PVSK-Panthers
5 DOMOKOS, Balázs PVSK-Panthers
6 KRUSZLICZ, Alex Vásárhelyi Cápák
7 BACSA, Rajmund Vásárhelyi Cápák
8 BORUS, Soma Vásárhelyi Cápák
9 VASS, János Marcell Vásárhelyi Cápák
10 ÚJVÁRI, Csaba Márk Vásárhelyi Cápák
11 TARSOLY, Andor Ziccer Tigrisek
12 VÁRÓCZY, Gergő Ziccer Tigrisek
13 GÁSPÁR, Márton Ziccer Tigrisek
14 CSOMA, Jackson Ziccer Tigrisek
C MEDVE, Milán Kaszások Akadémia
C - -
Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 WLADIMIR, Mirkó Ziccer Tigrisek
2 MAKRAY, Áron Ziccer Tigrisek
3 FOLTIN, Lukács Ziccer Tigrisek
4 SZILÁGYI, Péter Ziccer Tigrisek
5 TÓTH, Nándor Ziccer Tigrisek
6 KÁRPÁTI, Marcell Zoltán Kaszások Akadémia
7 KISS, Csanád Botond Kaszások Akadémia
8 KISS, Koppány Agád Kaszások Akadémia
9 SÁVOLT, Áron Kaszások Akadémia
10 SZAKOLCZAI, Boton István Kaszások Akadémia
11 GÁLFI, Ádám PVSK-Panthers
12 HORVÁTH, Viktor PVSK-Panthers
13 KISS, Zsolt PVSK-Panthers
14 SZATHMÁRY, Szilárd PVSK-Panthers
C VUK, Pavlovic Vásárhelyi Cápák
C KELEMEN, Balázs Vásárhelyi Cápák
Citrom Limbo Citrom Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 ANGYAL, Medárd Ámon Vásárhelyi Cápák
2 WOLF, Péter Noel Vásárhelyi Cápák
3 MOLNÁR, Dávid Vásárhelyi Cápák
4 DOMJÁN, Bálint Vásárhelyi Cápák
5 KIS, Viktor Vásárhelyi Cápák
6 MOLNÁR, Zsolt Ziccer Tigrisek
7 MÁRTA, Áron Ziccer Tigrisek
8 CSUJA, László Ziccer Tigrisek
9 DANÓ, Döme Ziccer Tigrisek
10 FEKETE-GÁL, Csongor Ziccer Tigrisek
11 HOLLÓ, Zalán Kaszások Akadémia
12 VÖLGYESI, Patrik Krisztián Kaszások Akadémia
13 SZALAI, Márton Kaszások Akadémia
14 SZŐKE-GONZALEZ, Mateo Kaszások Akadémia
C SZABÓ, Gergely PVSK-Panthers
C MIHOVICS, György PVSK-Panthers
Bordó Mutton Bordó Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BALOGH, Mátyás Géza Kaszások Akadémia
2 ORVOS, Péter Bence Kaszások Akadémia
3 PATRIK-PIRK, Martin Kaszások Akadémia
4 TAIVAINEN, Bence Kaszások Akadémia
5 ZIEGLER, Boldizsár Kaszások Akadémia
6 MOGYORÓSI, Balázs PVSK-Panthers
7 MUCHA, Bertalan PVSK-Panthers
8 KISS KEVE, Botond PVSK-Panthers
9 NOVRECZKY, Botond PVSK-Panthers
10 ARADI, Attila PVSK-Panthers
11 VARGA, Ádám Ferenc Vásárhelyi Cápák
12 PATÓCS, Gábor Vásárhelyi Cápák
13 PATÓCS, Richárd Vásárhelyi Cápák
14 BORBÁTH, Kristóf Vásárhelyi Cápák
C GÁL, Balázs Ziccer Tigrisek
C VARGA, Ádám Ziccer Tigrisek

Program 2017. június 2. Péntek

LABDA CSOPORT (Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka - Debrecen)

Időpont Esemény
14:00
Ünnepélyes megnyitó
14:45
Felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Lufi Kék LufiPiros HunbaPiros Hunba
16:40
Zöld Limbo Zöld Limbo Fekete DrazséFekete Drazsé
17:50
Sötétkék Hunba Sötétkék Hunba Bordó LimboBordó Limbo
19:00
Narancs Mutton Narancs Mutton Citrom LufiCitrom Lufi

GYŰRŰ CSOPORT (Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium - Debrecen)

Időpont Esemény
14:45
Csapatok átmozgatása, felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Limbo Kék Limbo Piros DrazséPiros Drazsé
16:40
Zöld Mutton Zöld MuttonFekete LufiFekete Lufi
17:50
Sötétkék Drazsé Sötétkék DrazséBordó MuttonBordó Mutton
19:00
Narancs Hunba Narancs Hunba Citrom LimboCitrom Limbo

Program 2017. június 3. Szombat

LABDA CSOPORT (Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka - Debrecen)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Drazsé Fekete Drazsé Kék LufiKék Lufi
10:10
Zöld Limbo Zöld LimboPiros HunbaPiros Hunba
11:20
Citrom LufiCitrom LufiSötétkék HunbaSötétkék Hunba
12:30
Narancs Mutton Narancs Mutton Bordó LimboBordó Limbo
13:40
Piros Hunba Piros Hunba Fekete DrazséFekete Drazsé
14:50
Kék Lufi Kék Lufi Zöld LimboZöld Limbo
16:00
Bordó Limbo Bordó Limbo Citrom LufiCitrom Lufi
17:10
Sötétkék Hunba Sötétkék Hunba Narancs MuttonNarancs Mutton
18:45
All Star Mérkőzés + Dobóverseny

GYŰRŰ CSOPORT (Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium - Debrecen)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Lufi Fekete Lufi Kék LimboKék Limbo
10:10
Zöld Mutton Zöld MuttonPiros DrazséPiros Drazsé
11:20
Citrom Limbo Citrom LimboSötétkék DrazséSötétkék Drazsé
12:30
Orange Hunba Narancs Hunba Bordó MuttonBordó Mutton
13:40
Piros Drazsé Piros Drazsé Fekete LufiFekete Lufi
14:50
Kék Limbo Kék Limbo Zöld MuttonZöld Mutton
16:00
Bordó Mutton Bordó Mutton Citrom LimboCitrom Limbo
17:10
Sötétkék Drazsé Sötétkék Drazsé Narancs HunbaNarancs Hunba

Program 2017. június 4. Vasárnap

LABDA CSOPORT (Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka - Debrecen)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Limbo Bordó LimboKék LufiKék Lufi
10:10
Citrom Lufi Citrom LufiZöld LimboZöld Limbo
11:20
Piros HunbaPiros Hunba Narancs MuttonNarancs Mutton
12:30
Fekete DrazséFekete Drazsé Sötétkék Hunba Sötétkék Hunba
14:15
Záró ünnepség

GYŰRŰ CSOPORT (Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium - Debrecen)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Mutton Bordó Mutton Kék Limbo Kék Limbo
10:10
Citrom Limbo Citrom LimboZöld Mutton Zöld Mutton
11:20
Piros DrazséPiros DrazséNarancs Hunba Narancs Hunba
12:30
Fekete Lufi Fekete Lufi Sötétkék DrazséSötétkék Drazsé

A JAMBOREE mottói és célkitűzései:

Hunba megmondja

Ebben a koroszályban a lényeg nem a versengés, hanem a játék öröme.

HUNBA Mindent tudó irányító
Lufi megmondja

Csökkentsük az eredménykényszert a felszabadult játék érdekében.

LUFI Berepülő erőcsatár
Mutton megmondja

Szakítsuk ki a gyerekeket a megszokott közegből! Az új impulzusok hasznos tapasztalatokkal és élményekkel gazdagítják őket.

MUTTON A megkerülhetetlen center
Drazse megmondja

Teremtsünk olyan közeget , amiben a játékos, az edző és a szülő közös céljává válik a rendezvényeken való korrekt részvétel és támogatás.

DRAZSÉ A rugólábú bedobó