JAMBOREE BUDAPEST - U11 Leány

2017. június 2-4.

JAMBOREE ÁLLOMÁSAI ÉS PROGRAMJA

PÉCS

U12
  • LEÁNY
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Gandhi Sportcsarnok
  • Budai Városkapu Iskolaközpont

SOPRON

U12
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. MÁJUS 19-21.
  • Novomatic Aréna – Nagyterem
  • Novomatic Aréna – Kisterem

DEBRECEN

U11
  • FIÚ / VEGYES
  • 2017. JÚNIUS 2-4.
  • Tóth Árpád Gimnázium Tornacsarnoka
  • Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium

Jamboree pályák Budapest

Pasaréti Sportcentrum - Nagyterem
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.

Pasaréti Sportcentrum - Kisterem
1026 Budapest, Pasaréti út 11-13.

Csapat- és csoportbontás U11 LEÁNY (BUDAPEST)

LABDA CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Nagyterem - Budapest)

Kék Mutton Kék Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FAJTA, Csenge DVTK-ÉLKSK Miskolc
2 FAJTA, Fanni DVTK-ÉLKSK Miskolc
3 KÁDAS, Boglárka DVTK-ÉLKSK Miskolc
4 SUHAJDA, Linda DVTK-ÉLKSK Miskolc
5 BARABÁS, Zsófia DVTK-ÉLKSK Miskolc
6 GARABÁS, Tünde Szekszárdi Fürge Nyuszik
7 LÁSZLÓ, Veronika Szekszárdi Fürge Nyuszik
8 LIPOVSZKY, Dóra Szekszárdi Fürge Nyuszik
9 LOVASI, Tímea Szekszárdi Fürge Nyuszik
10 SZÜCS, Gréta Szekszárdi Fürge Nyuszik
11 PÁSTI, Regina Ziccer Fehértigrisek
12 BÁRCZY, Kira Ziccer Fehértigrisek
13 VISKY, Bogi Ziccer Fehértigrisek
14 LIPTAI, Csenge Ziccer Fehértigrisek
C TURSICSNÉ IVÁN, Krisztina Csata Garfield
C - -
Piros Lufi Piros Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BAKA, Natália Szekszárdi Fürge Nyuszik
2 CSÁKVÁRI, Viktória Szekszárdi Fürge Nyuszik
3 DOSZPOD, Anna Szekszárdi Fürge Nyuszik
4 LÁBAS, Flóra Szekszárdi Fürge Nyuszik
5 SARKADI, Kíra Szekszárdi Fürge Nyuszik
6 SZABADOS, Dorottya Ziccer Fehértigrisek
7 SARKADI, Milla Ziccer Fehértigrisek
8 PAPP, Lili Ziccer Fehértigrisek
9 NAGY, Manna Ziccer Fehértigrisek
10 KESZTHELYI, Kamilla Ziccer Fehértigrisek
11 SZANYI, Sára Csata Garfield
12 JÓZSA, Hanna Csata Garfieldk
C VASZI, Ádám DVTK-ÉLKSK Miskolc
C TÓTH, Tamás DVTK-ÉLKSK Miskolc
Zöld Hunba Zöld Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FÁRBÁS, Eliza Ziccer Tigrisek
2 GASZNER, Réka Ziccer Tigrisek
3 FÁRBÁS, Emma Ziccer Tigrisek
4 HARMATI, Zsófia Ziccer Tigrisek
5 MIKLÓSVÖLGYI, Bogi Ziccer Tigrisek
6 TOMAN, Dóri Csata Garfield
7 ÁRVAI, Noémi Csata Garfield
8 JÓZSA, Fatima Csata Garfield
9 BARTA, Luca Csata Garfield
10 BALOGH, Csenge Csata Garfield
11 PRÁGER, Kinga DVTK-ÉLKSK Miskolc
12 SZARVASI, Viktória DVTK-ÉLKSK Miskolc
13 SIPOS, Lili DVTK-ÉLKSK Miskolc
14 MÁRKUSZ, Gitta DVTK-ÉLKSK Miskolc
C STIERNÉ JANKOVICS, Mária Szekszárdi Fürge Nyuszik
C FEHÉRNÉ LEMLER, Éva Szekszárdi Fürge Nyuszik
Fekete Limbo Fekete Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 TOMAN, Réka Csata Garfield
2 VLADÁR, Rózsa Csata Garfield
3 GÁBOR, Lili Csata Garfield
4 ARNÓCZKY, Sára Csata Garfield
5 HALMY, Panka Csata Garfield
6 JÁNOS, Bernadett DVTK-ÉLKSK Miskolc
7 KOVÁCS, Dorina DVTK-ÉLKSK Miskolc
8 HORVÁTH, Lili DVTK-ÉLKSK Miskolc
9 KOCSIS, Janka DVTK-ÉLKSK Miskolc
10 MOGYOROSSY, Petra DVTK-ÉLKSK Miskolc
11 ÁGOSTON, Csenge Szekszárdi Fürge Nyuszik
12 GYÖNGYÖSI, Kíra Szekszárdi Fürge Nyuszik
13 SUBOTIC, Milka Szekszárdi Fürge Nyuszik
14 SZABÓ, Zita- Szekszárdi Fürge Nyuszik
C KECSKEMÉTI, János Ziccer Fehértigrisek
C KOVÁCS, Imre Ziccer Fehértigrisek
Narancs Drazsé Narancs Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FELSŐ, Gréta Nyakiglányok
2 KAZY, Kamilla Nyakiglányok
3 NAGY, Luca Nyakiglányok
4 NEGELE, Luca Nyakiglányok
5 PIUKOVITS, Dorka Nyakiglányok
6 GYÚRÓ, Roberta Pécsi VSK Zebrák
7 CSIRKE, Petra Pécsi VSK Zebrák
8 POHL, Rebeka Pécsi VSK Zebrák
9 CSIKI, Hanna Pécsi VSK Zebrák
10 FUTÓ, Beatrix Pécsi VSK Zebrák
11 BALÁS, Natasa Vasas Amazonok
12 KUNCZ, Linda Vasas Amazonok
13 CSUTAK, Anna Vasas Amazonok
14 BENYOVSZKY, Petra Vasas Amazonok
C BENCZE, Mária Csípős Darazsak
C FARKASNÉ BABOS, Szilvia Csípős Darazsak
Citrom Mutton Citrom Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 MAYER, Dorina Pécsi VSK Zebrák
2 MASNECZ, Kamilla Pécsi VSK Zebrák
3 NÉMET, Alíz Pécsi VSK Zebrák
4 EISEMANN, Hanna Pécsi VSK Zebrák
5 LÓDRI, Ottília Pécsi VSK Zebrák
6 LÁNG-MITICZKY, Blanka Vasas Amazonok
7 MÉSZÁROS, Tánja Vasas Amazonok
8 HRUBY, Laura Vasas Amazonok
9 LÁSZLÓ, Réka Vasas Amazonok
10 KÁLMÁN, Liza Vasas Amazonok
11 EGRESITS, Réka Csípős Darazsak
12 HERCZEG, Fióna Csípős Darazsak
13 VÖLGYI, Lili Csípős Darazsak
14 KOVÁCS, Rebeka Csípős Darazsak
C WEIDINGER, Yvette Nyakiglányok
C PIUKOVITS, Kornél Nyakiglányok
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 RÁTKAI, Eszter Vasas Amazonok
2 IGAZ, Eszter Vasas Amazonok
3 MASIER, Sophie Vasas Amazonok
4 KOHÁN, Patrícia Vasas Amazonok
5 MARÓTY, Dalma Vasas Amazonok
6 BAUER, Zorka Csípős Darazsak
7 NOVOTNIK, Boglárka Csípős Darazsak
8 EGRESITS, Vivien Csípős Darazsak
9 BAJZÁTH, Mira Csípős Darazsak
10 JURASITS, Fanni Csípős Darazsak
11 BÖTKÖS, Anna Nyakiglányok
12 MÁRTON, Viktória Nyakiglányok
13 NAGYFALUSI, Vivien Nyakiglányok
14 TÖRÖK, Regina Nyakiglányok
C GARAI, Dénes Pécsi VSK Zebrák
C MÁNYOKI, Fanni Pécsi VSK Zebrák
Bordó Hunba Bordó Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SZABÓ, Rozina Csípős Darazsak
2 SZABÓ, Lili Csípős Darazsak
3 JANZSÓ, Alíz Csípős Darazsak
4 CSER, Petra Csípős Darazsak
5 ROKOB, Zora Csípős Darazsak
6 HALMÁGYI, Kitti Nyakiglányok
7 IKLADI, Viktória Nyakiglányok
8 KÉKESI, Liza Nyakiglányok
9 KOVÁCS, Brenda Nyakiglányok
10 VINKÓ, Hanna Nyakiglányok
11 UHERKOVICH, Mira Pécsi VSK Zebrák
12 MAGYARI, Babett Pécsi VSK Zebrák
13 EGERVÁRI, Kincső Pécsi VSK Zebrák
14 EGERVÁRI, Luca Pécsi VSK Zebrák
C MÉSZÁROS, Endre Vasas Amazonok
C KAPORNAI, Dóra Vasas Amazonok

GYŰRŰ CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Kisterem - Budapest)

Kek DrazséKék Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BARTHA, Viola DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
2 SZEMÁN, Anna DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
3 SIROKAI, Kitti DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
4 LÁDI, Boglárka DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
5 NAGY, Regina DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
6 SZOMJAS, Csenge Kanizsai Mókusok
7 GARAI, Petra Kanizsai Mókusok
8 HORVÁTH, Jázmin Kanizsai Mókusok
9 KANIZSAI, Kata Kanizsai Mókusok
10 GERENCSÉR, Zsófia Kanizsai Mókusok
11 SZABÓ, Mirtill Tiszai Kisvirágok
12 MUNKÁCSI, Kitti Tiszai Kisvirágok
13 ELEK, Zsófia Tiszai Kisvirágok
14 DÉKÁNY, Emese Tiszai Kisvirágok
C GYEŐRY, Zsuzsanna BEAC Újbuda KA
C HEGYI, Hanna BEAC Újbuda KA
Piros Mutton Piros Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 BERCSI, Luca Kanizsai Mókusok
2 SZALAI, Petra Kanizsai Mókusok
3 NÉMETH, Luca Kanizsai Mókusok
4 GODINEK, Katica Kanizsai Mókusok
5 TROJKÓ, Nikolett Kanizsai Mókusok
6 SZOBOSZLAI, Mira Tiszai Kisvirágok
7 CSÉNYI, Zsuzsa Tiszai Kisvirágok
8 KÁRPÁT, Zsanna Tiszai Kisvirágok
9 EMEL, Katinka Tiszai Kisvirágok
10 FARKAS, Dóra Tiszai Kisvirágok
11 HALÁSZ, Luca BEAC Újbuda KA
12 KÓKÁNY, Cecília BEAC Újbuda KA
13 SÁRVÁRI, Mónika BEAC Újbuda KA
14 SZILÁGYI, Neszta BEAC Újbuda KA
C BENŐCS, Tibor DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
C BENŐCS, Zoltán DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
Zöld Lufi Zöld Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 GYURICZA, Bettina Tiszai Kisvirágok
2 SZOBOSZLAI, Laura Tiszai Kisvirágok
3 FEHÉRVÁRI, Alíz Tiszai Kisvirágok
4 KARDOS, Luca Tiszai Kisvirágok
5 KOVÁCS, Kamilla Tiszai Kisvirágok
6 LŐRINCZ, Szonja BEAC Újbuda KA
7 NAGY, Anna BEAC Újbuda KA
8 MASCHL, Rita BEAC Újbuda KA
9 DORMÁN, Klára BEAC Újbuda KA
10 MIKOLIK, Réka BEAC Újbuda KA
11 GELLÉRFI, Luca Anna DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
12 PAP, Gréta DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
13 PORKOLÁB, Emma DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
14 GONDOS, Panna DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
C KOVÁCS, Magdolna Kanizsai Mókusok
C HEGYI, Vivien Kanizsai Mókusok
Fekete Hunba Fekete Hunba
# Játékos neve Delegáló csapat
1 SZAKOLCZI, Diána BEAC Újbuda KA
2 GREMSPERGER, Alíz BEAC Újbuda KA
3 KARDOS, Boróka BEAC Újbuda KA
4 MOLNÁR, Adrienn BEAC Újbuda KA
5 SZARVAS, Edina BEAC Újbuda KA
6 RÉPÁSI, Anikó DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
7 KOVÁCS, Regina DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
8 ALBERT, Szidónia DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
9 KATONA, Csenge DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
10 DIENES, Angéla DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros
11 SZÉLL, Brigitta Kanizsai Mókusok
12 GÁVEL, Zsóka Kanizsai Mókusok
13 KÓKA, Petra Panna Kanizsai Mókusok
14 - -
C FÖLDI, Alexandra Tiszai Kisvirágok
C MÉRI, Csaba Tiszai Kisvirágok
Narancs Limbo Narancs Limbo
# Játékos neve Delegáló csapat
1 MUHADRI, Arbenita DKKA Rókák
2 RAFFAY, Dóra DKKA Rókák
3 NÉMETH, Anikó DKKA Rókák
4 AZURÁK, Adél DKKA Rókák
5 ZELLER, Adrienn DKKA Rókák
6 KOTNYEK, Emma Sportiskolás Törpillák
7 EREDITS, Nikolett Sportiskolás Törpillák
8 SZAKÁLY, Boglárka Sportiskolás Törpillák
9 ORBÁN, Júlia Sportiskolás Törpillák
10 SCHMIDL, Napsugár Sportiskolás Törpillák
11 BÁNÓCZI, Eszter Zsíros Akadémia Darázslányok
12 BOJTÁR, Bettina Zsíros Akadémia Darázslányok
13 OLDAL, Klára Zsíros Akadémia Darázslányok
14 SZTANKAI, Vanessza Zsíros Akadémia Darázslányok
C KUCSORA, Réka Bajai NKK
C TAMÁS, Zoltán Bajai NKK
Citrom Drazsé Citrom Drazsé
# Játékos neve Delegáló csapat
1 KÜLLŐS, Kíra Sportiskolás Törpillák
2 HORVÁTH, Zsófia Sportiskolás Törpillák
3 NÉMETH, Hanna Sportiskolás Törpillák
4 SERMAN, Eszter Sportiskolás Törpillák
5 SIMON, Zsófia Sportiskolás Törpillák
6 PELLE, Fanni Zsíros Akadémia Darázslányok
7 NÉMETH, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
8 SZABÓ, Zsófia Zsíros Akadémia Darázslányok
9 ZWICK, Tamara Zsíros Akadémia Darázslányok
10 KISS, Annamária Zsíros Akadémia Darázslányok
11 LOGÓ, Adél Bajai NKK
12 FERCSÁK, Sára Bajai NKK
13 VARNYÚ, Lara Bajai NKK
14 VARNYÚ, Leila Bajai NKK
C SEBESTYÉN-ÁDÁM, Csilla DKKA Rókák
C PAP, Regina DKKA Rókák
Sötétkék Mutton Sötétkék Mutton
# Játékos neve Delegáló csapat
1 HARSÁGI, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
2 FODOR, Lili Zsíros Akadémia Darázslányok
3 BOSCH, Emma Zsíros Akadémia Darázslányok
4 SZELES, Dorka Zsíros Akadémia Darázslányok
5 TORDA, Csenge Zsíros Akadémia Darázslányok
6 PÁLFI, Enikő Bajai NKK
7 VIDA, Hédi Bajai NKK
8 HARKÁNYI, Réka Bajai NKK
9 ORSÓS, Dominika Bajai NKK
10 FORRÁS, Kinga Bajai NKK
11 BEREY, Dalma DKKA Rókák
12 MAGDA, Zsófia DKKA Rókák
13 DERES, Nóra DKKA Rókák
14 RÁCZ, Adrienn DKKA Rókák
C DR.WOTHNÉ EDELÉNYI, Edina Sportiskolás Törpillák
C BÖRZSÖNYI, Judit Sportiskolás Törpillák
Bordó Lufi Bordó Lufi
# Játékos neve Delegáló csapat
1 FARKAS, Lili Bajai NKK
2 PURGER, Vivien Bajai NKK
3 FLECKENSTEIN, Kata Bajai NKK
4 JANÁK, Boglárka Bajai NKK
5 GARAJSZKI, Fanni Bajai NKK
6 TÓTH-DÉGI, Gréta DKKA Rókák
7 TÓTH, Zoé DKKA Rókák
8 KOTTYÁN, Evelin DKKA Rókák
9 MAKAI, Hanna DKKA Rókák
10 SZANISZLÓ, Gréta DKKA Rókák
11 ÁDÁM, Boglárka Sportiskolás Törpillák
12 TAKÓ, Dorka Ágota Sportiskolás Törpillák
13 EREDITS, Luca Sportiskolás Törpillák
14 - -
C DOHAR, Zoltán Zsíros Akadémia Darázslányok
C GEBRI, Orsolya Zsíros Akadémia Darázslányok

Program 2017. június 2. Péntek

LABDA CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Nagyterem - Budapest)

Időpont Esemény
14:00
Ünnepélyes megnyitó
14:45
Felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Mutton Kék MuttonPiros LufiPiros Lufi
16:40
Zöld Hunba Zöld Hunba Fekete LimboFekete Limbo
17:50
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi Bordó HunbaBordó Hunba
19:00
Narancs Drazsé Narancs Drazsé Citrom MuttonCitrom Mutton

GYŰRŰ CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Kisterem - Budapest)

Időpont Esemény
14:45
Csapatok átmozgatása, felkészülés a mérkőzésekre
15:30
Kék Drazsé Kék Drazsé Piros MuttonPiros Mutton
16:40
Citrom Hunba Zöld LufiFekete HunbaFekete Hunba
17:50
Sötétkék Mutton Sötétkék MuttonBordó LufiBordó Lufi
19:00
Narancs Limbo Narancs Limbo Citrom DrazséCitrom Drazsé

Program 2017. június 3. Szombat

LABDA CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Nagyterem - Budapest)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Limbo Fekete Limbo Kék MuttonKék Mutton
10:10
Zöld Hunba Zöld HunbaPiros LufiPiros Lufi
11:20
Citrom MuttonCitrom MuttonSötétkék LufiSötétkék Lufi
12:30
Narancs Drazsé Narancs Drazsé Bordó HunbaBordó Hunba
13:40
Piros Lufi Piros Lufi Fekete LimboFekete Limbo
14:50
Kék Mutton Kék Mutton Zöld HunbaZöld Hunba
16:00
Bordó Hunba Bordó Hunba Citrom MuttonCitrom Mutton
17:10
Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi Narancs DrazséNarancs Drazsé
18:45
All Star Mérkőzés + Dobóverseny

GYŰRŰ CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Kisterem - Budapest)

Időpont Esemény
9:00
Fekete Hunba Fekete Hunba Kék DrazséKék Drazsé
10:10
Zöld Lufi Zöld LufiPiros MuttonPiros Mutton
11:20
Citrom Drazsé Citrom DrazséSötétkék MuttonSötétkék Mutton
12:30
Orange Limbo Narancs Limbo Bordó LufiBordó Lufi
13:40
Piros Mutton Piros Mutton Fekete LufiFekete Lufi
14:50
Kék Drazsé Kék Drazsé Zöld LufiZöld Lufi
16:00
Bordó Lufi Bordó Lufi Citrom DrazséCitrom Drazsé
17:10
Sötétkék Mutton Sötétkék Mutton Narancs LimboNarancs Limbo

Program 2017. június 4. Vasárnap

LABDA CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Nagyterem - Budapest)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Hunba Bordó HunbaKék MuttonKék Mutton
10:10
Citrom Mutton Citrom MuttonZöld HunbaZöld Hunba
11:20
Piros LufiPiros Lufi Narancs DrazséNarancs Drazsé
12:30
Fekete LimboFekete Limbo Sötétkék Lufi Sötétkék Lufi
14:15
Záró ünnepség

GYŰRŰ CSOPORT (Pasaréti Sportcentrum, Kisterem - Budapest)

Időpont Esemény
9:00
Bordó Lufi Bordó Lufi Kék Drazsé Kék Drazsé
10:10
Citrom Drazsé Citrom DrazséZöld Lufi Zöld Lufi
11:20
Piros MuttonPiros MuttonNarancs Limbo Narancs Limbo
12:30
Fekete Hunba Fekete Hunba Sötétkék MuttonSötétkék Mutton

A JAMBOREE mottói és célkitűzései:

Hunba megmondja

Ebben a koroszályban a lényeg nem a versengés, hanem a játék öröme.

HUNBA Mindent tudó irányító
Lufi megmondja

Csökkentsük az eredménykényszert a felszabadult játék érdekében.

LUFI Berepülő erőcsatár
Mutton megmondja

Szakítsuk ki a gyerekeket a megszokott közegből! Az új impulzusok hasznos tapasztalatokkal és élményekkel gazdagítják őket.

MUTTON A megkerülhetetlen center
Drazse megmondja

Teremtsünk olyan közeget , amiben a játékos, az edző és a szülő közös céljává válik a rendezvényeken való korrekt részvétel és támogatás.

DRAZSÉ A rugólábú bedobó